کاغذ A4 کپی مکس 80 گرم اصفهان A4 COPIMAX Paper 80 grams

قیمت اولیه برای 500 بسته و بیشتر است. برای آگاهی از قیمت مقادیر دیگر، لطفا محدوده تعداد سفارش را تعیین کنید.

از {{model.count}}
121,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
محدوده تعداد سفارش
محدوده تعداد سفارش را انتخاب کنید.
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی اصفهان کاغذ دیگری است که با تحت عنوان کپیمکس تولید می شود. ویژگی این نوع کاغذ A4 COPIMAX ، تولید توسط کارخانه، کیفیت بسیار خوب کاغذ، وزن استاندارد، بسته بندی شکیل و قیمت مناسب آن است. ویژگیها و مشخصات این محصول را در ادامه صفحه ملاحظه فرمایید.

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی اصفهان کاغذی نسبتا قدیمی و شناخته شده بازار است که مشتریان خاص و پر طرفداری دارد که حاضر به جایگزینی آن با کاغذ دیگری نیستند. نقطه قوت کاغذ آ4 کپی مکس 80 گرمی اصفهان، کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب آن است. کاغذ A4 COPIMAX هشتاد گرمی اصفهان ابعاد استاندارد را رعایت کرده و از سفیدی و تراکم بسیار خوبی برخوردار است. این کاغذ در بسته بندی با کاغذ روغنی به رنگ آبی تولید می شود که زیبا بوده و کاغذ در بسته بندی محکم و استوار می ایستد. نقطه قوت دیگر کاغذ کپی مکس A4 80 گرمی اصفهان، قیمت مناسب آن است. جمیع ویژگیهای کاغذ COPIMAX A4 80 گرمی اصفهان باعث شده که مشتریان پر و پا قرصی برای خود داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال کاغذی با برش لیزری، سفیدی و تراکم بسیار خوب و وزن استادارد برای پرینت، کپی و تحریر هستید و در عین حال نمی خواهید قیمت بالایی پرداخت کنید، کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی اصفهان گزینه بسیار خوبی است. 

این صفحه مربوط به عمده فروشی این محصول است. برای آگاهی از قیمت و خرید کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی اصفهان در مقادیر کمتر، صفحه کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی اصفهان را ملاحظه فرمایید. 

اگر در میان کاغذهای آ4 کپی مکس همچنان به دنبال محصول دیگری هستید، پیشنهاد ما به شما کاغذ A4 کپی مکس 80 گرم تهران است. اگر هم به دنبال کاغذهای بهتر هستید، پیشنهاد آنپالت به شما کاغذ A4 رزپرینت و کاغذ A4 دبل آ است.

رنگ کاغذ
سفید
تعداد برگ در هر بسته
500
ابعاد کاغذ
210 * 297
نوع برش
لیزری
وزن مندرج روی بسته بندی
80 گرم
وزن طبق بررسی
80 گرم
بسته بندی
کاغذ روغنی
رنگ بسته بندی
آبی
بسته بندی مادر
وکیوم
تعداد بسته در بسته بندی مادر
5

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...