کاغذ A4 کپی مکس تهران (77 گرم) A4 COPIMAX Paper 77 grams

قیمت اولیه برای 500 بسته و بیشتر است. برای آگاهی از قیمت مقادیر دیگر، لطفا محدوده تعداد سفارش را تعیین کنید.

از {{model.count}}
131,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
محدوده تعداد سفارش
محدوده تعداد سفارش را انتخاب کنید.
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

وزن استاندارد کاغذ A4 برای استفاده در دستگاههای پرینتر و کپی، 80 گرم بر متر مربع است. اما گاهی استفاده کنندگان از کاغذ آن را برای مصارفی غیر از پرینت و کپی نیاز دارند. همچنین واقعیت اینست که استفاده از کاغذ با وزن کمی ( در حدود 3 گرم بر متر مربع) کمتر در پرینتر و کپی نیز امکانپذیر است و مشکلی ایجاد نمی کند. به همین دلایل تقاضای فراوانی برای کاغذهای با وزنی کمی کمتر از وزن استاندارد ولی ارزانتر وجود دارد. در پاسخ به این بخش از تقاضای مشتریان، آنپالت کاغذ آ4 کپی مکس منهای 80 گرم را تامین کرده است.

کاغذ A4 کپی مکس منهای 80 گرم همانطور که از نامش پیداست کاغذی با وزن کمی کمتر از وزن استاندارد 80 گرم است. هرچند دستگاههای پرینتر و کپیر برای استفاده از کاغذ 80 گرم طراحی و ساخته می شوند، ولی استفاده از کاغذی با وزن حدود 4 درصد کمتر اختلال عمده ای در کار آنها ایجاد نمی کند. از طرف دیگر برخی متقاضیان کاغذ آن را برای مصارفی غیر از پرینت و کپی تهیه می کنند و کمی وزن کمتر کاغذ برای آنها اهمیتی ندارد. به همین دلیل این کاغذ با قیمت مناسبتری که دارد، مورد تقاضا می باشد. 

هرچند وزن کاغذ آ4 کپیمکس منهای 80 گرم کمتر از استاندارد است، ولی این کاغذ سایر شرایط یک کاغذ خوب و مناسب را داراست. این کاغذ ابعاد استاندارد کاغذ آ4 را به دقت رعایت کرده است و برش لیزری دارد. لفاف این کاغذ نیز از جنس نایلون است که در برابر رطوبت مقاومت دارد. همچنین درجه سفیدی این کاغذ همانند کاغذ A4 کپی مکس ممتاز تهران، مناسب است. با عنایت به موارد فوق، اگر به دنبال کاغذی ارزان هستید و دستگاهای شما در خصوص وزن کاغذ خیلی حساس نیستند و یا آن را برای مصارفی غیر از پرینت و کپی می خواهید، پیشنهاد آنپالت به شما کاغذ A4 منهای 80 گرم می باشد. اما اگر دستگاههای شما به وزن کاغذ بسیار حساس هستند و یا به هر دلیل وزن استاندارد کاغذ برای شما اهمیت دراد، آنپالت برای شما طیف گسترده از کاغذهای A4 را تهیه کرده است که با کمی هزینه بیشتر می توانید آنها را تهیه فرمایید.   

رنگ کاغذ
سفید
تعداد برگ در هر بسته
500
ابعاد کاغذ
210 * 297
نوع برش
لیزری
وزن مندرج روی بسته بندی
80-5 گرم
وزن طبق بررسی
حدود 77 گرم
بسته بندی
نایلون
رنگ بسته بندی
زرد
بسته بندی مادر
وکیوم
تعداد بسته در بسته بندی مادر
5

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...